قیمت اتوی انزو اورجینال

Rate this post

یکی از بهترین مارکهای اتو کراتینه در دنیا که مورد استقبال همه سالندارها در سراسر دنیا قرار گرفته است.اتو کراتینه انزو یکی از پیشرفته ترین اتو های موجود دربازار است که با ظاهری شیک و بسیار سبک برای عزیزانی که در زمینه کراتین فعالیت دارند بسیار مناسب است.اتو مو کراتینه انزو دارای مزایا و معایبی است که در این مقاله به تخصصی به این اتو کراتینه میپردازیم. لازم به ذکر داشتن یک اتو حرفه ایی برای درمان مو بسیار الزامی است زیرا درمان مو فقط بستگی به مواد کراتینه ندارد.

اتو انزو اصلی

ویژگی های اتو انزو:

  • دارای وزن سبک
  • دارای صفحه lcd
  • دارای صفحه تیتانیوم
  • 230 درجه واقعی
  • مناسب برای انواع کراتین و بوتاکس و پروتیین تراپی

اتو کراتینه انزو حرفه ایی می تواند بدون خشک شدن و صدمه زدن به موهای شما به میزان گرمای 230 برسد.این اتو با داشتن صفحه تتانیوم پخش گرما به صورت یکنواخت از  سوختن مو جلوگیری میکند.این اتو در طرحها مختلف ورنگ های مختلف تولید شده است.اتومو  انزو این طراحی نوآورانه از صدمه زدن به مو جلوگیری کرده و در حالی که با آزاد سازی یونهای ساتن بر روی مو که ذرات ریز رطوبت را از هوا جذب می کنند ، صاف می شود. 

اتو کراتینه انزو
مزایای استفاده ازاتو کراتینه انزو

مزایای استفاده ازاتو کراتینه انزو:

از مهمترین مزیت استفاده از اتو کراتینه انزو داشتن طول عمر بالاست است. همه ما میدانیم عمر وسایل برقی بستگی زیادی به نوسانات برق دارد. یکی از ویژگی های منحصربفرد اتو لازو طول عمر بالا است.دومین مزیت داشتن دمای واقعی 230 درجه است که برای کراتین تراپی بسیار مناسب است. گرما در بستن فلس مو تاثیر بسزایی دارد به همین جهت حتما استفاده از اتو حرفه ایی برای عزیزانی که در این حوزه فعالیت دارند توصیه میشود.داشتن کنترل دما و سیم گردشی از دیگر محاسن این اتو حرفه ایی هست.

توجهنکات مهم برای خرید اتو :

باتوجه به  تعداد زیاد برندهای اتو مو کراتینه در بازارحتما قبل از تهیه اتو از محصول اطمینان حاصل کنید.قبل از خرید اتو مو کراتینه با یک متخصص مشاوره بگیرید.قیمت اتو مو انزو دربازار نسبت به مدلهای تولیدی کمپانی متفاوت است. سعی کنید نسبت هزینه میکنید بهترین مدل را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما