کراتین اپتلیس|2022 KERATIN OPTILIS

5/5 – (1 امتیاز)

کراتین آپتلیس

اگر شما متخصص در زمینه احیا و صافی مو باشید حتما اطلاع دارید که تنوع جنس موها بسیار زیاد است در هر اقلیم و شرایط حغرافیایی جنس موهای مختلفی وجود دارد که برای گرفتن بهترین نتیجه از خدمات کراتین مو بهتر است در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید محصول مناسبی باتوجه به انواع موها انتخاب کنید در این مقاله به معرفی و بررسی یکی از تولیدات برزیلی کراتین اپلتیس(KERATIN OPTILIS) میپردازیم که بسیار مناسب موهای خشن و خشک میباشد و میتواند به خوبی این نوع موهارا احیا و ترمیم نماید .

کراتین آپتلیس

کراتین اپلتیس با کلاژن سازی و پروتئینه کردن مو، ساختار مو را بازسازی و ترمیم کرده و موهایی نرم و ابریشمی را به شما هدیه می دهد.

در این مقاله به بررسی کراتین اپتلیس یکی از تولیدات بی نظیر برزیلی میپردازیم همانطور که میدانید محصولات احیا و صافی برزیلی از کیفیت فوق العاده ای برخوردار هستند این محصول برای موهایی که به شدت زبر و خشک هستند بسیار مناسب میباشد و میتواند به خوبی این موهارا نرم و لطیف کند کراتین اپتلیس با آبرسانی عمیق به موها موجب خوش حالتی و درخشان تر شدن موها میشود. کراتین برزیلی اپتلیس کاملا گیاهی و ارگانیک میباشد و هیچگونه مواد شیمیایی در ترکیبات این محصول به کار نرفته است .

از دیگر ویزگی های قابل ملاحظه کراتین اپلتیس این است که این محصول نیازی به قرنطینه شدن مو ندارد و بلافاصله بعد از انجام خدمات میتوانید موهارا بشویید این محصول بو و گاز بسیار کمی دارد و ایجاد حساسیت نمیکند.این محصول شامل پروتیین ها و مواد مغذی مورد نیاز مو میباشد و کلاژن ساز و ترمیم کننده موهای آسیب دیده میباشد.این محصول همچنین میتواند حتی فرترین موها را لخت و صاف و ابریشمی کند بدون اینکه به مو اسیبی برساند.

کراتین اپتلیس با کلاژن سازی و پروتئینه کردن مو، ساختار مو را بازسازی و ترمیم کرده و موهایی نرم و ابریشمی را به شما هدیه می دهد.

ویژگی های کراتین مو اپتلیس

  • احیا موهای آسیب دیده تا 70 درصد
  • صافی موها تا 90 درصد
  • بدون نیاز به قرنطینه کردن
  • بو و گاز بسیار کم
  • بدون ایجاد حساسیت و آلرژی
  • کلاژن ساز و ترمیم کننده مو
  • ماندگاری 5 تا 8 ماه
  • محصول کشور برزیل

آموزش استفاده از کراتین اپتلیس

آموزش مراحل کراتینه مو با اپتلیس

ابتدا باید موهارا با مواد شماره 1 شامپو مخصوص دو بار بشویید و در هر بار 5 دقیقه موها را ماساژ دهید سپس موهارا آبکشی کنید سپس موهارا تا 90 درصد با باد سشوار خشک کنید و اجازه دهید موها کمی نم داشته باشد.بعد از این مرحله مواد کراتین اصلی را درون ظرف مخصوص ریخته و با شانه از پشت سر به فاصله یک سانتی متر از ریشه به موها بزنید پس از اینکه کل مو به مواد اغشته شد با شانه مواد اضافی را از روی مو بردازید سپس موهارا با کلاه مخصو کاور کنید و بین 30 تا 60 دقیقه مکث کنید سپس بعد از این زمان موهارا براشینگ کنید و در مرحله بعد با اتو مو مخصوص هر لایه از موهارا بین 8 تا 12 بار اتوکشی کنید.اگر موهای مراجعه کننده سالم و طبیعی بود درجه حرارت مو ها را در درجه 220 قرار دهید و اگر موها نازک تر است در درجه 200 قرار دهید.

KERATIN OPTILIS

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما