آراد کراتین
خانه / بوتاکس مو / قیمت بلوندر ریچی (Soul Blond Richee)

قیمت بلوندر ریچی (Soul Blond Richee)

یکی از بوتاکس های بسیار موثر که از طرف کمپانی ریچی به بازار عرضه شده است بوتاکس بلوندر ریچی (Soul Blond Richee) است. این محصول که حاصل نتیجه سالها تلاش برای درمان مو تولید شده است بسیار در امر درمان مو از قیبل درمان موخوره و احیای موهای اسیب دیده موثر است.در محولات تولیدات ریچی دو بوتاکس وجود دارد که همه ما با آن آشنایی داریم. ابتدا بوتاکس ریچی که جلدی قرمز دارد و بوتاکس بلوندر ریچی (Soul Blond Richee) که جلدی آبی داردرا مورد بررسی قرار میدهیم.

بوتاکس مو

نانو بوتاکس ریچی:

محصولات بوتاکس ریچی در دو مدل ۵۰۰ گرمی و ۱۰۰۰ گرمی دربازار عرضه میشود . این محصول به دلیل داشتن ترکیبات کاملا گیاهی بسیار مفید برای موهای آسیب دیده است .این محصول دارای ۵۰ الی ۶۰% صافی است و تا ۱۰۰% قدرت درمان و احیای مو را دارد از این رو بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان در سراسر جهان قرار گرفته است.نانو بوتاکس ریچی بدون قرطینه است و اصلا بو و گاز ندارد و برای موهای کشسان بسیار عالی است.

بوتاکس بلوندر ریچی

معرفی بوتاکس بلوندر ریچی:

بوتاکس بلوندر ریچی (Soul Blond) یک فرآیند ابتکاری است که جایگزین توده از دست رفته و کراتینه موهای شکننده می شود. علاوه بر این ، برای اصلاح رنگ موهای رنگ شده ، فرمول غلیظ آن به طور موثر (throughout) در کل ساختار مو عمل می کند ، و باعث بازسازی و بازیابی تدریجی ، افزایش قدرت مو و افزایش درخشندگی مو و کاهش آسیب های ناشی از رنگ و دکلره میشود.
رنگ موهای رنگ شده را اصلاح می کند. موخوره را از بین می برد و به کاهش حجم کمک می کند. موهای آسیب دیده در اثر رنگ آمیزی و فرایندهای سفید کننده را بازیابی می کند. این یک سیستم مدرن است که درخشش دوست داشتنی موهای بلوند سالم را بازیابی می کند.

بوتاکس Soul Blond Richee

 موارد استفاده بوتاکس بلوندر ریچی:

بوتاکس بلوندر ریچی بیشتر برای موهای بلوند استفاده میشود و باعث رفع موخوره و آبرسانی قسمتهای آسیب دیده ناشی از رنگ و دکلره میشود. انتخاب دو محصول فوق بستگی به جنس مو و نیاز موی مشتری دارد که شما عزیزان میتوانید به صورت رایگان از مجموعه آراد کراتین مشاوره دریافت نمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بوتاکس مو ای جی مکس

معرفی سه بوتاکس عالی مو ۲۰۲۱

معرفی سه بوتاکس عالی محصولات بوتاکس مو یکی از محصولاتی است که برای درمان و …