قیمت بلوندر ریچی |2021(Soul Blond Richee)

Rate this post

یکی از بوتاکس های بسیار موثر که از طرف کمپانی ریچی به بازار عرضه شده است بوتاکس بلوندر ریچی (Soul Blond Richee) است. این محصول که حاصل نتیجه سالها تلاش برای درمان مو تولید شده است بسیار در امر درمان مو از قیبل درمان موخوره و احیای موهای اسیب دیده موثر است.در محولات تولیدات ریچی دو بوتاکس وجود دارد که همه ما با آن آشنایی داریم. ابتدا بوتاکس ریچی که جلدی قرمز دارد و بوتاکس بلوندر ریچی (Soul Blond Richee) که جلدی آبی داردرا مورد بررسی قرار میدهیم.

<a data-ail=بوتاکس مو” width=”480″ height=”480″ />

نانو بوتاکس ریچی:

محصولات بوتاکس ریچی در دو مدل 500 گرمی و 1000 گرمی دربازار عرضه میشود . این محصول به دلیل داشتن ترکیبات کاملا گیاهی بسیار مفید برای موهای آسیب دیده است .این محصول دارای 50 الی 60% صافی است و تا 100% قدرت درمان و احیای مو را دارد از این رو بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان در سراسر جهان قرار گرفته است.نانو بوتاکس ریچی بدون قرطینه است و اصلا بو و گاز ندارد و برای موهای کشسان بسیار عالی است.

بوتاکس بلوندر ریچی

معرفی بوتاکس بلوندر ریچی:

بوتاکس بلوندر ریچی (Soul Blond) یک فرآیند ابتکاری است که جایگزین توده از دست رفته و کراتینه موهای شکننده می شود. علاوه بر این ، برای اصلاح رنگ موهای رنگ شده ، فرمول غلیظ آن به طور موثر (throughout) در کل ساختار مو عمل می کند ، و باعث بازسازی و بازیابی تدریجی ، افزایش قدرت مو و افزایش درخشندگی مو و کاهش آسیب های ناشی از رنگ و دکلره میشود.
رنگ موهای رنگ شده را اصلاح می کند. موخوره را از بین می برد و به کاهش حجم کمک می کند. موهای آسیب دیده در اثر رنگ آمیزی و فرایندهای سفید کننده را بازیابی می کند. این یک سیستم مدرن است که درخشش دوست داشتنی موهای بلوند سالم را بازیابی می کند.

بوتاکس Soul Blond Richee

 موارد استفاده بوتاکس بلوندر ریچی:

بوتاکس بلوندر ریچی بیشتر برای موهای بلوند استفاده میشود و باعث رفع موخوره و آبرسانی قسمتهای آسیب دیده ناشی از رنگ و دکلره میشود. انتخاب دو محصول فوق بستگی به جنس مو و نیاز موی مشتری دارد که شما عزیزان میتوانید به صورت رایگان از مجموعه آراد کراتین مشاوره دریافت نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما