قیمت کراتین احیا کننده مو

Rate this post

در این مقاله قصد داریم به بررسی تخصصی کراتین احیا کننده مو بپردازیم.کراتین احیا کننده مو به کراتین های مو گفته میشود که نقش بازسازی مو را دارند و در احیای مو های آسیب دیده نقش بسیار موثری دارند.قیمت کراتین احیا کننده مو بستگی به حجم کراتین مو و کیفیت محصول دارد. قبل از بررسی کراتین احیا کننده مو بهتر است نگاهی تخصصی به اثر کراتین برروی مو داشته باشیم.

کراتین احیا کننده مو

 

آیا کراتین موهای آسیب دیده را رفع می کند؟

سطح مو را با پروتئین کراتین می پوشاند ، “شکاف” پروتئین را در مو پر می کند و ابریشمی ، قوی تر و قابل کنترل تر می شود. با یک درمان کراتینه ، موهای وز و آسیب دیده و خشک شما برای مدت دو تا چهار ماه موهای صاف می شوند تا اینکه درمان مو به تدریج از بین می رود.

 

آیا کراتینه به رشد مو کمک می کند؟

به بیان ساده ، کراتین وقتی با ویتامین ها و مواد معدنی مانند ویتامین های B و C ، گوگرد و روی ترکیب شود ، بهترین عملکرد را دارد. همراه با مواد مغذی ضروری ، این ماده بیولوژیکی رشته ای نه تنها به رشد مو از فولیکول کمک می کند ، بلکه باعث می شود تا به درستی روی درم شما پراکنده شود.

 

آیا موها کراتین را جذب می کنند؟

کراتین با صاف کردن سلول هایی که روی هم قرار می گیرند باعث ایجاد رشته های مو می شود. لایه های سلول ها که کوتیکول مو نامیده می شوند ، از نظر تئوری کراتین را جذب می کنند و در نتیجه موهایی پر و براق به نظر می رسند.

 

انتخاب هوشمندانه کراتین احیا کننده مو:

انتخاب کراتین احیا کننده مو که واقعا تاثیر گذار باشد و دوام و ماندگاری خوبی داشته باشد نیاز به تخصص و تجربه است.گاهر اوقات ما مشتریانی داریم که فط بدنبال احیای مو هستند و موهایشان به دلیل استفاده از پودر دکلره و رنگهای نامناسب دچار سوختگی و آسیب فراوان شده است.خب نمیتوان یک محصول را معرفی کرد.برحسب تجربه چند برند عالی را معرفی میکنیم که رضایت مشتریان را بسیار جلب کرده است.

کیت کراتین کادیوو

کراتین برزیلی Cadiveu Brasil Cacau:

درمان کراتینه Cadiveu Brasil Cacau بهترین فرآیند تغییر ساختار مو برای انواع موها است. موها را بازسازی کرده و ظاهری سالم و زیبا به آنها می بخشد. در طول درمان ، کراتین به عمق ساختار مو نفوذ می کند. Cadiveu Brasil Cacau موها را براق و نرم می کند. مو در برابر اشعه ماورا بنفش ، نمک و آب کلر شده مقاوم می شود.این محصول بسیار دارای قدرت احیا میباشد. کراتین کادیوو برزیلی به دلیل استفاده از مواد طبیعی در حفظ سلامت مو بسیار موثر است.

کراتین برزیلی اینوار

کراتین برزیلی اینوار:

کراتین برزیلی اینوار (INOAR Tratamiento Capilar Keratin) برای کسانی که موهای فر و وز دارند و می خواهند موهای نرم ، صاف ، با آبرسانی متعادل و ترمیم عمیق در ضعیف ترین قسمت ها باشد ، نشان داده شده است. تقریباً به مدت 10 ماه موها صاف و بدون وز و مو ، با درخشش زیاد و انتهای آن کاملاً بسته می شوند.کراتین برزیلی اینوار از روغن آرگان و سبوس گندم تهیه شده است و همین امر باعث درخشندگی و لطافت به مو میشود.با درمان موی اینوار ، کسانی که موهای فر و موخوره دارند می توانند آن را صاف بپوشند.

 

کراتین ریچی آرگان

کراتین ریچی آرگان Richee 1000 ml:

یکی دیگر از محصولات عالی کراتین احیا کننده ریچی آرگان است که با داشتن روغن های طبیعی به محافظت از رشته ها کمک می کنند ، مرطوب می شوند و حداکثر درخشش و لطافت را می دهند. حاوی فرمول منحصر به فردی از روغن آرگان ، روغن اوژون و دی پانتنول است که به طور موثری موها را بازیابی می کند و بسیاری از خواص مفید را به مو می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما