قیمت اولاپلکس اورجینال|همراه با آموزش

Rate this post

اگر موهای خشک و زبری دارید اگر موهای خشنی دارید در این مقاله با یک محصول عالی آشنا خواهید شد. تاحالا اولاپلکس(OLAPLEX) را شنیده اید؟دراین مقاله با ساختار اولاپلکس آشنامیشویم ودر اخر آموزش با اولاپلکس را خواهیم دید.

اولاپلکس

Olaplex چیست؟

Olaplex یک فرآیند سه مرحله ای است که هدف آن ترمیم و جلوگیری از آسیب دیدن مو است. این ماده با بازیابی پیوندهای شکسته مو که می تواند در نتیجه درمان های شیمیایی سخت مانند سفید شدن و رنگ آمیزی حاصل شود ، در سطح مولکولی کار می کند.

 روش کار اولاپلکس چیست؟

Olaplex متفاوت از سایر سیستم های ترمیم مو ، با فرمول خود طلا را بدست آورد. ماده اصلی Bis-aminopropyl diglycol dimaleate است (ما می دانیم که این ماده بسیار برای درمان مو موثر است). این یک ماده ثبت اختراع شده است که پیوندهای خراب را به طور فعال بازیابی می کند. اگر مثل من باشید ، بلافاصله فکر می کنید صدها انشعاب روی سر شما اتفاق می افتد ، اما رابرتسون (متخصص مو در کالیفرنیا)توضیح می دهد که این موارد خیلی بیشتر است. او می گوید: اولاپلکس ” (Olaplex) در حال ترمیم هر رشته مو به طور كامل (از پایه تا انتها) است برای یافتن پیوندهایی است که به هر روشی از بین رفته اند (رنگ مو ، صاف کننده های شیمیایی ، سشوار و غیره) و اتصال مجدد آنها به دو صورت یونی و کووالانسی است.این بدان معنی است که پیوندهای شکسته یا ضعیف ، در هر نقطه از ساقه مو قرار گرفته اند.

 

Olaplex قیمت

(Olaplex)اولاپلکس مخصوصاً برای مو بورها مفید است ، زیرا سبکتر از رنگ طبیعی شما شامل شکستن پیوندهای مو است. رز(rose)  (متخصص رنگ مو در امریکا جنوبی)توضیح می دهد: “هنگام برداشتن رنگدانه ، ما از رنگ سفید یا آمونیاک برای برجسته سازی مو استفاده می کنیم. رض می گوید: این باعث تورم کوتیکول مو می شود تا رنگ یا روشن کننده کار خود را انجام دهد. این جایی است که Olaplex وارد  عمل می شود ، و “یک روشنایی سالم را تضمین می کند.”

 

آموزش ترکیب رنگ مو با اولاپلکس :

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما