قیمت کراتین نانو گلوبال اورجینالNano Global

1/5 – (1 امتیاز)

در این مقاله به بررسی کراتین نانو گلوبال میپردازیم. کراتین نانو گلوبال(Nano Global)یکی از بهترین نانوکراتینهای معرفی  است که دربازار جهانی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.بسیار از مواقع برای ما پیش امده است مو مشتریمان بسیار آسیب دیده است که یا بسیار خشک است واصرار دارد که مو باید درمان کامل شود.روشهای مختلفی برای درمان مو است که کراتین یک روش است. شاید دوست باشید که مو را بوتاکس کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از  کراتین نانو گلوبال است.

کراتین نانو گلوبال

ویژگی های کراتین نانو گلوبال:

از محاسن کراتین نانو گلوبال درخشنگی مو پس از استفاده میباشد و درمان بسیار عمیقی بر روی لایه های مو دارد.همه ما دوست داریم موی زیبا و لخت داشته باشیم و کدر بودن مو را اصلا دوست نداریم. این محصول کمک بسیار زیادی به ما درامر درمان مو میکند.این کراتین نانو گلوبال به دلیل داشتن تکنولوژی نانو باعث نفوذبیشتر مواد در مو میشود و همین امر باعث افزایش ماندگاری کراتین میشود.

نانو گلوبال اصلی

قیمت کراتین نانو گلوبال دربازار چقدر است؟

قیمت کراتین نانو گلوبال دربازار ایران متفاوت است. قیمت میلی این محصول وقیمت پک کامل این محصول قطعا تفاوت دارد. پک کامل کراتین نانو گلوبال داری یک شامپو قبل 250 میل است و یک کراتین 1000میل به همراه یک شامپو بعد 250 میل.این محصول برای موهای آسیب دیده بسیار عالی میباشد و میتوان با قرطینه دادن مو به مدت  سه روز نتایج بسیار عالی گرفت.

نانو گلوبال اصلی

سوالات عزیزان همکاری درباره نانو کراتین گلوبال؟

این کراتین دارای قرطینه است؟

بهتره 3 روز قرطینه داده بشه .البته ویس آموزشی این محصول ارسال میشه.

نانو گلوبال برای موهای آقایان مناسب است؟

بله این محصول به دلیل داشتن تکنولوژی نانو  برای خانم ها و آقایان بسیار مناسب است.

بعد از استفاده کراتین نیاز به شامپو و ماسک فری سولفات میباشد؟

بعد از استقاده از تمام کراتینها نیاز به شامپو و ماسک فری سولفات است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما