قیمت مواد کراتین مکسی گلد

3/5 – (1 امتیاز)

در این مقاله به یکی ازموثرترین کراتینهای مو درحوزه درمان مو می پردازیم.کراتین مکسی گلد (Maxi brazilian keratin gold)یکی از کراتینهای برزیلی است که چندین سال است در حوزه درمان مو بسیار موفق بوده است.در این مقاله به صورت تخصصی به کراتین مکسی گلد می پردازیم.

کراتین برزیلی مکسی گلد

معرفی مواد کراتین مکسی گلد:

مواد کراتین مکسی گلد حاوی کلاژن و دانهای طلا می باشد که همین امر باعث براقیت بسیار زیاد این کراتین بعد از استفاده در مو میشود.همهما میدانیم بهترین کراتین های موجود در بازار جهانی کراتین مو های ساخت کشور برزیل است.کراتین مکسی گلد هم در کشور برزیل تولید می شود و حدود 15 سال است در تمام اقساط نقاط دنیا در بهترین سالنهای زیبایی مصرف میشود.

کراتین مکسی گلد

ویژگی های مهم کراتین مکسی گلد:

کراتین برزیلی مکسی گلد برای انواع موها مناسب است از لحاظ آقایان هم میتوانند راحت از این محصول عالی استفاده کنند . اگر به دنبال محصول برای موهای آسیب دیده هستید که کاملا رفع کشسانی کند قطعا کراتین مکسی گلد یک پیشنهاد بسیار عالی میباشد. همه ما میدانیم براثر رنگ و دکلره مو آسیب فروان میبیند و باعث زبری مو میشود این محصول بسیار کمک میکند به درمان این گونه موها.

کراتین مکسی گلد اصلی

کراتین مکسی گلد دارای پروتئین مو بسیار زیاد است که باعث تقویت مو میشودو به علت داشتن مواد مغذی مو باعث آبرسانی به مو و تقویت ساقه های مو میشود. این کراتین دارای ماندگاری حدقل 6 ماه است که با مراقبت از مو میتوان این زمان را افزایش داد.استفاده از شامپو و ماسک فری سولفات بسیار مهم است

مراحل آموزش استفاده از کراتین مکسی گلد:

  1. ابتدا موهای مشتری را به مدت 5 دقیقه با شامپو قبل میشوریم. تعداد دفعات شستن مو با شامپو قبل بستگی به آسیب مو دارد.
  2. سپس با یک حوله و باد  سشوار موها را تا 90% خشک میکنیم.در این مرحله سعی میکنم مو بخوبی خشک شود.
  3. مرحله سوم مواد گذاری بر روی موی مشتری است که باید با یک برس رنگ انجام شود . فاصله مواد تا کف سر یک سانت باید باشد هرگز مواد به کف سر نخورد.
  4. بعد از مکث 50 دقیقه شروه به خشک کردن مواد و اتو کشی حرفه ایی مکنیم.

فیلم آموزشی کراتین مکسی گلد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما