كراتينه كردن مو و فواید آن

Rate this post

كراتينه كردن مو روشی برای صاف و براق کردن مو و احیای موهای آسیب دیده می باشد. پروتئینی در مو وجود دارد که باعث صاف و لخت شدن موها می شود، افرادی که موهای فر یا وزی دارند به میزان لازم از این پروتئین برخوردار نیستند و می توانند با کراتینه کردن موی خود، پروتئین مورد نیاز را برای موی خود تامین کنند. یکی از روش های نرم و براق کردن مو ها، کراتینه مو با ژلاتین می باشد. به طور کلی روش های کراتینه کردن مو بسیار زیاد هستند و در نتیجه قيمت كراتينه كردن مو نیز برای هر روش، متفاوت می باشد.

كراتينه كردن مو و فواید آن

راهنمای کراتینه کردن مو

راهنمای کراتینه کردن مو

برای کراتینه کردن مو چند نکته را جهت راهنمای کراتینه کردن مو خدمتتان عرض می کنیم:

۱. ابتدا موهای خود را با شامپو قبل از کراتینه کردن می شویم.

۲. سپس آن ها را به حدی خشک نمایید که اندکی رطوبت در آن احساس شود.

۳. مواد کراتینه را که از قبل آماده کرده اید به مو های خود که آن را به چند قسمت تقسیم کرده اید به مرور بمالید.

۴. بعد از چهل دقیقه موی خود را شسته و مجددا خشک نمایید.

فواید استفاده از کراتینه مو

فواید استفاده از کراتینه مو علی رغم این که قیمت کراتینه مو در بازار اندکی گران می باشد، این محصول، از مزیت های بی شماری برخوردار است. اما فواید کراتینه مو، میزان قیمت بالای آن را جبران می کند.

از جمله فواید استفاده از کراتینه مو، موارد زیر می باشند:

  • کمک به رفع خشکی مو
  • ترمیم سازی و احیای موهای آسیب دیده
  • نرم و لخت و صاف کردن موهای فر و وز
  • براق کردن مو ها

صادرات کراتینه مو

صادرات کراتینه مو با گسترش تولید صنایع آرایشی و بهداشتی و تمایل وافر افراد برای حفظ سلامتی و طروات پوست و موی خود، میزان خرید انواع مواد کراتینه مو در جهان بسیار زیاد شده است.

کارخانجات این محصولات نیز روزانه مقادیر بالایی از مواد کراتینه مو مردانه و زنانه را تولید و روانه بازار های جهانی می کنند. صادرات کراتینه مو از کشور های تولید کننده این محصول به کل دنیا، انجام می شود و تقریبا در تمامی بازار ها از فروش بالایی نیز برخوردارند.

بازرگانی فروش کراتینه مو

بازرگانی فروش کراتینه مو بازرگانی فروش کراتینه مو می تواند یک شغل و کسب کار بسار پر سود و پر رونق باشد. با توجه به افزایش علاقه بانوان و آقایان برای ایجاد جوانی و شادابی در پوست و موی خود می توان نتیجه گرفت که محصولات کراتینه مو نیز می توانند جایگاه مناسبی در میان لیست علاقمندی های افراد برای خو، باز کنند.

همان طور که در حال حاضر نیز شاهد هستیم، میزان خرید و فروش کراتینه مو در بازار به طرز چشم گیری افزایش یافته است. همه ساله بر تعداد شرکت های بازرگانی و تجاری فروش کراتینه مو نیز در سر تا سر جهان، افزوده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما