قیمت کراتین گلد الیزه

Rate this post

در این مقاله به بررسی یک پک کامل درمان مو میپردازیم . کراتین گلد الیزه دارای یک پک کامل درمانی است .این محصول ساخت کشور لبنان است که توانسته با تولید محصول عالی دربازارهای جهانی رضایت مشترین جلب کرده است.این محصول دارای ویژگی های بسیار مهم است که باید قبل از انتخاب محصول به این نکات توجه کرد.

کراتین الیزه

 ویژگی های کراتین گلد الیزه:

کراتین گلد الیزه دارای ویژگی های منحصر بفردی است در پک این محصول شما شاهده یک شامپوی قبل کراتینه یک عدد کراتین 1000میل کراتین و یک عدد ماسک تثبیت و در آخر یک سرم تثبیت هستید.این محصول برای انواع موها مناسب است یعنی اگر مشتریانی دارید که موی زبر و خشنی دارند یا دارای موی فرآفریقایی هستند بهتر است در صورت تمایل این محصول را پیشنهاد دهید.این کراتین مو بسیار بو کمی دارد که این یکی از مزایای استفاده از این کراتین مو است.

کراتین مو الیزه

خصوصیات کراتین گلد الیزه:

  • آبرسان قوی مو
  • رفع خشکی مو
  • مناسب برای انواع موها
  • احیا 40%
  • صافی 95%
  • ماندگاری بالا
  • رفع موخوره مو

همه ما انتظار داریم زمانی که کراتین مو استفاده میکنیم موهای ما صاف و درخشان بشود و تمام زبری مو از بین برود . این محصول حاوی ترکیبات کاملا گیاهی است که باعث میشود کدر مو از بین برود و مو های خوشحالتی داشته باشیم.بسیاری از مو ها دارای موخوره هستند به این صورت که انتهای نوک مو دوشاخه میشود برای رفع این مورد هم میشود از این کراتینه مو که حجم 1000میل دارد استفاده کرد.

کراتین گلد الیزه

روش استفاده از کراتینه مو الیزه:

ابتدا موها را دوبار هردفعه به مدت 5 دقیقه  با شامپوی قبل کراتین شسشتو میدهیم سپس با حوله مو را خشک میکنیم و موها را 4 دسته تقسیم میکنیم . در این مرحله روع بع مواد گذاری برروی مو میکنیم . نکته مهم اینست باید با فاصله یکسانت مواد گذاری شروع کنیم. بعد از مکث 50 دقیقه شروع با اتو کشی میکنیم و در انتها بعد از خنک شدن مو در انتها باید با ماسک تثبیت مو ها را شسشتو دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما