نمایندگی انحصاری کراتین پرایم درمال در ایران

1/5 – (1 امتیاز)

یکی از محصولات زیبایی و درمانی مو که واقعا تاثیر زیادی در رفع خشکی مو و زبری مو دارد کراتین پرایم درمال(PRIME THERMAL)  است.کراتین گرایم به دلیل داشتن تکنولوژی بسیار قوی در ساخت و استفاده از مواد کراتین بصورت نانو یک محصول بسیار عالی  برای درمان انواع مو ها است.در این مقاله به صورت تخصصی به این مقاله میپردازیم.

کراتین پریم

 

 

(Thermal Line) به طور خاص توسعه داده شده است تا متخصصان انتظارات زیبایی و رفاه مشتریان خود را برآورده کنند. هدف ارائه  از این محصول عالی حداكثر كنترل حجم در موها ، مداوا كردن آنها و درخشش و لطافت آنها است.
برای درمان موهای برآمده ، حجیم و کسل کننده با کوتیکول هایی که در اثر فرایندهای شیمیایی و سایش طبیعی ضعیف شده اند یا به دلیل کمبود مواد مغذی اساسی پیر می شوند ، طراحی شده است. این روش درمانی باعث ذوب شدن فعال کننده های ترمیمی مسئول کنترل میزان زبری مو می شود و باعث مقاومت بیشتر آنها از طریق بازسازی داخلی موها می شود. نتیجه این امر موهای کاملاً منظم ، ابریشمی و دارای محافظت در برابر عوامل ناسازگار با مو است.

کراتین پرایم درمالمجموعه ترکیبی از نانو کراتین + روغن آرگان به دلیل نتیجه تقسیم شده توسط فناوری نانو به ذرات خرد ، تجدید آرایش کوتیکول را ایجاد می کند. قدرت بالای درمانی نانو کراتین با عملکرد مغذی روغن آرگان ، سرشار از ویتامین A و اسیدهای چرب ضروری ، باعث کاهش الکتریسیته ساکن مو می شود. مجموعه حرارتی همراه با سایر فن آوری ها و عوامل فعال کننده حرارت برای حفاظت ، کاهش حجم کلی ، محافظت طولانی مدت ، کنترل و انعطاف پذیری را به همراه دارد. موها با حداکثر درخشش و لطافت بسیار تقویت می شوند.

نانوکراتین پرایم درمال

 

روش استفاده از نانو کراتین پرایم درمال:

  • ابتدا مو را ارزیابی کنید و مقاومت و بافت آن را ارزیابی کنید. برای موهای طبیعی یا مقاوم ، شامپوی قلیایی مرحله 1 را 3 بار استفاده کنید و موها را خوب ماساژ دهید تا 5 دقیقه مکث کنید تا کوتیکول ها مو باز شوند. برای موهای آسیب دیده یا دکلره شده ، 1 بار با شامپو Themal مرحله 1 بشویید و در صورت لزوم آن را تکرار کنید.

  • با کمک سشوار از 80٪ تا 100٪ رطوبت مو را بردارید ، به 4 قسمت تقسیم کنید و شروع به استفاده از کراتین پرایم درمال( Themal Complex )مرحله 2 کنید. از یک شانه نازک استفاده کنید و از گردن حدود 1 سانتی متر از ریشه شروع کنید ، اگر شما متوجه محصول اضافی می شوید ، با عبور از شانه خوب آن را بردارید. پس از اتمام برنامه ، مو ها را با شانه یا برس خوب و خشک کن تراز کنید و موها را صاف و صاف کنید.

 

  • پس از ترازبندی برای تثبیت و دوام فرآیند ،موها را به لایه های ریز تقسیم کنید ، با توجه به درجه سختی تراز مو 10 تا 15 بار از هر لایه بکشید. تعداد دفعات و دمای اتو کراتین بر نتیجه صافی مو تأثیر می گذارد. دمای نشان داده شده برای موهای سالم یا بکر 230 درجه سانتیگراد است. برای موهای حساس یا آسیب دیده در اثر مواد شیمیایی زیاد از تخته در دمای 200 درجه استفاده کنید.

 

  • در این مرحله موها رابا ماسک تثبیت شماره 3 آغشته کنید  ،این ماسک  مسئول تعادل pH موها و آب بندی کوتیکول است. موهارا شانه کردم و اجازه دهید 5 دقیقه مکث کند و سپس کاملا بشویید. 
کراتین پرایم
نتیجه کراتین کراتین پرایم

نتیجه استفاده از کراتین پرایم:

در این مرحله موهای بازسازی شده و مهر و موم شده. فناوری نانو فعال در خدمت زیبایی مو. این ماده از نانوذرات سریسین کاتیونی تشکیل شده است که به سطح مو می چسبند و باعث آب بندی کوتیکول ها و جایگزینی توده پروتئین می شوند.

کیتوزان:ترمیم داخلی کوتیکول. این ماده از کیتین تولید می شود و پروتئینی است که از سخت پوستان دریایی استخراج می شود. عملکرد آن با تراز و تنظیم مجدد کوتیکول ها باعث ترمیم فیبر مو می شود. موخوره را کاهش می دهد و باعث درخشندگی و ابریشمی شدن مو می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما