مرکز پخش کراتین امگا زیرو (Omega zero unique)

Rate this post

همه ما به دنبال بهترین محصول برای درمان مو برای خود ویا مشتریانی که داریم هستیم.دربازارهای جهانی بسیاری از کمپانی ها شروع به تولید مواد کراتین مو کرده اند.یکی از این محصولات کراتین امگا زیرو (Omega zero unique) است.یک محصول درجه یک به معنی واقعی .کراتین امگا زیرو (Omega zero unique) دارای محسن بسیار زیادی است که در این مقاله به معایب و محاسن این محصول میپردازیم.

 

 

کراتین امگا زیرو
بررسی کراتین امگا زیرو

 

کراتین امگا زیرو را بهتر بشناسیم:

کراتین امگا زیرو محصول کشور برزیل است.این کشور در تولید محصولات درمانی مو سابقه بسیار درخشانی دارد.کراتینه برزیلی در جهان معروف است علت این محبوبیت کیفیت محصولات درمانی مو هستند.کراتین امگا زیرو با تکنولوژی روز دنیا در یکی از معتبرترین کمپانی جهان Felps برزیل تولید میشود.در سایت معتبر آمازون این محصول دارای نمره 4 است که به این معنی است که 80%مشتریان در سراسر دنیا از کراتین امگا زیرو رضایت داشته اند.به گفته این کمپانی فرمول منحصر به فرد آن با وجود اسیدهای آمینه و تانینو ، کلاژن و مواد اولیه بسیار پیشرفته باعث محافظت طولانی مدت مو همراه با کاهش حجم می شود. این محصول باعث درخشش ، محافظت از رنگ و افزایش قطر فیبر مو می شود.کراتین امگا زیرو دارای فرمول قوی برای احیای موهای خشن است.

 

کراتین امگا زیرو 1000میل

 

محاسن استفاده ازکراتین امگا زیرو:

این محصول(Felps Omega Zero Unique) دارای فرمول جدید و قدرتمندی را با فرمت GEL به ارمغان می آورد. این محصول غنی شده با کلاژن ، کراتین ، سیلیکون و مجموعه ای از مواد مغذی است که ساختار طبیعی مو را صاف و تغذیه کرده و باعث درخشش و احیای موهای آسیب دیدیده میشود.این محصول با توجه با فرمول منحصر بفردی که دارد مو را ازآسیب های ناشی از گرمای خورشید و اتو محافظت میکند.

کراتین امگا زیرو اصلی

مراحل استفاده از کراتین امگا زیرو:

  • موهارا به مدت 5 دقیقه دوبار شسشتشو میدهیم.
  • موهارا کاملا با حوله خشک میکنیم
  • از فاصله یک سانتی  متری کف سر شروع به مواد گذاری میکنیم.
  • مدت مکث مواد 50 دقیقه است.
  • بعد از مکث شروع به اتوکشی میکنیم.
  • بعد از اتو کشی حرفه ایی مو ها باید کاملا خنک شوند.
  • مرحله آخر موها را با ماسک تثبیت میشوریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما