کراتین سرد ورساتی بوکس

Rate this post

کراتین سرد چیست؟ زمانی که موهای شما یا مشتری های شما بیش از حد آسیب دیده است و توسط رنگ و دکلره کاملا شکننده شده است دیگر رنگ پذیری مو پایین می آید و برای برگشتن به حالت نرمال باید خدمات کراتین سرد را برای مو انجام دهید تا مو دوباره بازسازی شود و در دوند انجام کراتین آل و املاح از دست رفته مو دوباره بازگردد.انجام کراتین سرد بسیار راحت میباشد و شما میتوانید حتی در منزل نیز کراتین سرد را انجام دهید.اغلب کراتین های سرد هیچگونه صافی به مو نمیدهند اما کراتین سرد ورساتی بوکس تنها کراتین سردی است که یکی از نتایج آن صاف شدن مو ها تا 50 درصد میباشد.

کراتین سرد ورساتی بوکس

کراتین سرد ورساتی بئوکس را بهتر بشناسیم.

کراتین سرد ورساتی بوکس مخصوص موهایی است که آسیب زیادی دیده اند و کاملا خشک و دمیج شده اند و حالت پذیری و رنگ پذیری خود را از دست داده است. این محصول به راحتی به عمق مو نفوذ میکند و ساختار مو را آب رسانی عمقی میکند تا موها کاملا ترمیم و احیا شوند .میزان بازسازی توسط کراتین ورساتی بوکس 100% میباشد.یکی دیگر از ویژگی های این محصول عالی این است که هیچگونه بو و گاز ندارد و برای هیچکس حساسیت ایجاد نمیکند.این کراتین تمام پروتئین های از دست رفته مو را جبران میکند و بافت موهای آسیب دیده را ترمیم میکند.همچنین با انجام خدمات کراتین درمانی سرد میتوانید موخوره هارا از بین ببرید چراکه موخوره مو نتیجه خشکی و کم آبی مو است.این کراتین یک پک 4 تایی دارد که شامل موارد زیر است:

  • بوکس فورس شامپو
  • بوکس فورس ماسک
  • بوکس فورس دی فریزر
  • بوکس فورس کراتین
  • کراتین سرد ورساتی بئوکس

بوکس فورس شامپو

یک شامپوی آبرسان قوی است که ترکیبی از کراتین و جلبک دریایی می باشد.ﻣﻮﻫﺎي زبر و آﺳﯿﺐدﯾﺪه را ﺗﻤﯿﺰ و در ﻋﯿﻦ ﺣﺎل درﻣﺎن ﻣﯽﮐﻨﺪ، ﺑﺎ ﻓﺮﻣﻮﻻﺳﯿﻮن ﻋﺎري از ﻧﻤﮏ.

بوکس فورس ماسک

ﺳﺮﺷﺎر از دي ﭘﺎﻧﺘﻨﻮل و ﮐﺮاﺗﯿﻦ می باشد و ﺿﻤﻦ ﺗﺮﻣﯿﻢ ﺑﺎﻓﺖ ﻣﻮ، ﻣﻮﻫﺎﯾﯽ درﺧﺸﺎن، ﻟﻄﯿﻒ و ﺗﺮﻣﯿﻢﺷﺪه ﺑﻪ ارﻣﻐﺎن ﻣﯽآورد.

بوکس فورس دی فریزر

در آن از روغن مانوی و کراتین استفاده شده که تارهای آسیب دیده مو را تقویت و ترمیم می کند و باعث حفظ رطوبت لایه های درونی مو و برطرف شدن وز مو می شود.

بوکس فورس کراتین

این محصول کراتین از بین رفته را جبران می کند.مو را به حالت طبیعی باز می گرداند.ساختار مو را باز سازی می کند و تارهایی قوی و شاداب به شما هدیه می دهد.

کراتین سرد مو ورساتی بئوکس

نحوه انجام کراتین سرد

در ابتدا موهارا با شامپو مخصوص کراتین بشویید تا مو ها اماده دریافت مواد کراتین شوند سپس مواد را روی موهایی که کمی نم دارد بزنید  بعد از اغشته کردن مو به مواد مو هارا با کلاه کاور میکنیم در صورتی که به سشوار کلاهی دسترسی دارید میتوانید مو هارا 10 تا 15 دقیقه در زیر سشوار کلاهی قرار دهید در صورت موجود نبودن به مدت 30 دقیقه مواد روی موها باقی بماند و هر 5 دقیقه به مدت 1 دقیقه باد سشوار را بر روی موها بگیرید . سپس موها را بدون شامپو آب کشی کنید .نتیجه را بلافاصله بعد از خشک شدن موها می توانید مشاهده نمایید .

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما