آراد کراتین
خانه / آموزش کراتینه مو / قیمت پروتئین مو برزیلی آ|Protein A

قیمت پروتئین مو برزیلی آ|Protein A

یکی از مشکلاتی مو بر اثر نگ کردن یا دکلر کردن زیاد پیا میکند زبر و خشن شدن مو است. در این مقاله به بررسی یک محصول عالی بهترین مارک پروتئین مو برزیلی(Protein A) میپردازیم. همه ما میدانیم بهترین محصولات ترمیم مو در کشور برزیل تولید میشود.بهترین مارکهای پروتئین مو برزیلی در ایران مقاله بررسی میکنیم و تفاوت آنرا بابقیه محصولات پروتئین مو بررسی میکینیم.

پروتئین برزیلی مو A

 

 

پروتئین مو برزیلی protein a:

 

یکی از بهترین مارکهای پروتئین مو برزیلی در بازار آرایشی ذنیا است. این محصول برای موهایی که بشدت آسیب دیده است بسیار عالی است.مو بر اثر دکلره کردن مو و یا مش کردن و یا رنگ شدن زیاد بسیار خشن و زبر میشود در این زمان موی ما نیاز به یک درمان عمیق داره که این محصول بسیار جوا دهی عالی دارد.

درمان مو

 مزایای  استفاده پروتئین درمانی برای مو های سالم:

پروتئین درمانی برای موهای سالم باعث لطافت و شادابی مو میشود.پروتئین درمانی با خارج کردن سلولهای مرده از پوست سر شماموهای بسیار ننرم و محکمی را به شما هدیه میدهد.

تارهای مو ی شما را محکم میکند .پروتئین درمانی به طور مستقیم پروتئین های هیدرولیز شدهرا به فولیکول مو اضافه میکند درنتیجه کوتیکول مو را سفت میکندهمین امر باعث سفت شدن موهای شما به مرور زمان یشود.

پروتئین درمانی

پروتئین مو گلد لیزار(PROTEIN GOLD Lizar):

یکی دیگر از محصولات عالی پروتئین مو  برای عزیزانی بصورت حرفه یی میخواهند فعالیت داشته باشند پروتئین مو گلد لیزار میباشد که بدون بو است. پروتئین مو گلد لیزار فاقد بو و گاز مباشد و برای موهای زبر و خشن بسیار عالی میباشد.میزان وزن این محصول ۸۰۰ گرم میباشد.

پروتئین مو گلد لیزار A

 

برحسب تجربه هردو این محولات برحسب کیفیت تفاوت آنچنانی ندارند و پیشنهاد ما استفاده اورجینال از این محصولات هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجهیزات اصلی مورد نیاز کراتین مو

وسایل مورد نیاز کراتین مو

کراتین چیست و چه تاثیری در سلامت مو دارد؟  کراتین یک پروتئین بسیار قوی می …