بهترین دستگاه مایکرومیست2020|MicroMistقیمت دستگاه مایکرو میست

Rate this post

امروزه با توجه به تکنولوژهای پیشرفته درمان مو با دستگاها و ابزارهای مختلفی روبروی هستیم.امروز به بررسی دستگاه فوق العاده موثر در درمان به نام دستگاه اوزون تراپی یا مایکرومیست MicroMist میپردازیم.باما همراه باشید تا در این مقاله بهتر با دستگاه مایکرو میست آشنا شویم.البته این دستگاه را بنام ازون تراپی هم شناخته میشود که کاربرد زیای در سالنهای زیبای جرفه ایی که لاین درمان مو دارند کاربرد دارد.

مایکرو میست
دستگاه ازون تراپی

دستگاه ازون تراپی چیست؟

این دستگاهبا ایجاد امواج التراسونیک و تجزیه مولکولهای آب و ترکیب اکیسژن و طی فرایندی که در محوطه کابینی که سر در آن قرار میگیرد فولیکول مو را تحریک کرده و  راه برای ورود مواد به ساقه و ریشه مو را باز میکند.این روش هم همزمان به صورتی درمانی تقویت فولیکول های مو تغذیه و جذب مواد در مو و پوست سر میشود..گردش خون ایجاد شده در کف پوسته سر و ترمیم موهای شکسته و آسیب دیدهو درمان ریزش مو از خصوصیات دستگاه مایکرو میست میباشد.

دستگاه مایکرومیست
دستگاه ازون تراپی

بهترین  دستگاه اوزن تراپی ساخت کدام کشور است؟

کشورهای زیادی در تولید دستگاه اوزون تراپی سهمی از بازار جهانی را بدست گرفته اند.از جمله از این کشورها میتوان به کشور چین کره و آلمان اشاره کردکه متاسفانه در کشور ایران بیشتر دستگاه چینی هستند. هرچند مجموعه آراد کراتین اقدام بفروش دستگاه مایکرومیست ساخت کره میکند با ضمانت و گارانتی در سراسر ایران.از نظر شکل و ظاهر تمام دستگاها شبیه هم هستند ولی از نظر عملکرد و کیفیت کار بسیار متفاوت هستند.

بهترین  دستگاه اوزن تراپی ساخت کدام کشور است؟

مزایای دستگاه مایکرو میست چیست؟

استفاده از این دستگاه مزایای فوق العاده عالی دارد که به چند مورد آن اشاراتی خواهیم داشت.

  • درمان ریزش مو
  • درمان کامل بیماریهای پسوریازیس و آماس پوست
  • از بین بردن شوره سر
  • افزایش و چگالی مو
  • باعث درخشندگی مو میشود
  • تثبیت مواد کراتینه و رنگ مو و افزایش طول مواد برای روی مو

اثر بخشی این دستگاه هنگام استفاده از مواد کراتین و ریباندینگ و روغن های مخصوص ورنگ مو باعث افزایش دوام و کیفیت مواد خواهد بود.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما