آراد کراتین
خانه / کراتینه مو / خرید مواد کراتینه مو برزیلی به قیمت درب کارخانه

خرید مواد کراتینه مو برزیلی به قیمت درب کارخانه

در بسیاری از مراکز معتبر فروش لوازم آرایش، خرید مواد کراتینه مو برزیلی با قیمت ارزان و به قیمت درب کارخانه انجام می شود. بسیاری از خانم ها برای این که موهای خود را که در اثر رنگ زدن و استفاده از سشوارهای مکرر آسیب دیده است، صاف و نرم می کنند، این کار در آرایشگاه ها و با موادی به نام کراتینه انجام می شود و با پوشش دادن مواد مخصوص روی موها آن ها را صاف و نرم می کنند.

خرید مواد کراتینه مو برزیلی به قیمت درب کارخانه

خریداران مواد کراتینه مو برزیلی در کشور

خریداران مواد کراتینه مو برزیلی در کشوربیشتر کسانی که در آرایشگاه ها فعالیت می کنند از خریدارارن اصلی مواد کراتینه مو برزیلی در کشور هستند.
نحوه استفاده از کراتین برزیلی به این صورت است که ابتدا موها را با شامپو شسته و سپس مواد کراتیه را روی آن قرار می دهند و پس از گذشت ۲۰ دقیقه آن را با سشوار خشک می کنند.
این مواد به مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت روی موها باقی می ماند و سپس با استفاده از شامپوی مخصوصی موها را شستشو می دهند و به این صورت موهای وز و فر صاف و نرم می شوند و برای مدت چند ماه این حالت خود را حفظ می نمایند.

فروش مواد کراتینه مو برزیلی به قیمت درب کارخانه

فروش مواد کراتینه مو برزیلی به قیمت درب کارخانهمعمولاً موادی که برای کراتینه مو استفاده می شوند از کشور برزیل وارد شده و در اصل کراتینه کردن مو یک روشی است که در ابتدا در کشور برزیل ابداع شد و این روزها در برخی از کشورهای جهان از آن برای صاف کردن موها استفاده می کنند.
فروش مواد کراتین برزیلی اصل به قیمت درب کارخانه، در بسیاری از مراکز معتبر اینترنتی ارائه این محصول انجام می شود و این محصول با قیمت مناسب در دسترس آرایشگران قرار می گیرد.

راهنمای خرید مواد کراتینه مو برزیلی با کیفیت بالا

راهنمای خرید مواد کراتینه مو برزیلی با کیفیت بالاقبل از خرید مواد کراتیه مو، باید با دقت راهنمای خرید مواد کراتینه مو برزیلی را مورد مطالعه قرار دهید تا بتوانید بهترین و باکیفیت ترین نوع آن را خریداری نمایید. 
در اصل کراتین مو با استفاده از این مواد تولید می شود:

  • کراتین مو ساخته شده با استفاده از مواد گیاهی
  • کراتین مو ساخته شده با منشاء حیوانی
  • کراتین مو ساخته شده با منشاء شمیایی

بازرگانی فروش مواد کراتینه مو برزیلی

بازرگانی فروش مواد کراتینه مو برزیلیبرای خرید کراتین گیاهی مو باید به بازرگانی معتبر فروش مواد کراتینه مو برزیلی مراجعه کرده و در مورد خرید این محصول تحقیقات لازم را انجام داده و سپس اقدام به خرید این محصول نمایید.
دو برند معروفی که در امر ساخت مواد کراتینه مو به فعالیت مشغول هستند کادیوو و اینوار هستند.
کادیوو تنها برندی است که محصولات کراتین مو آن به صورت گیاهی است و از ضرر کمتری نسبت به دیگر نوع مواد کراتین شیمایی مو برخوردار است.
طرز استفاده کراتین کادیوو به این صورت است که آن را ۱۵ دقیقه روی موها قرار می دهند و این کار را به مدت ۷ یا ۸ بار تکرار می کنند و سپس با شامپوی مخصوص شستشو می دهند.
برند دیگر اینوار است؛ قیمت کراتین اینوار بسیار مناسب بوده و می تواند به بهترین شکل ممکن موها را فر و صاف نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کراتین مو Bio gold

کراتین Bio gold

کراتین Bio gold اگر از موهای فر و مجعد خود خسته شده اید و به …

دیدگاهتان را بنویسید