آراد کراتین
خانه / كراتين مو / بهترین مواد کراتینه مو برزیلی

بهترین مواد کراتینه مو برزیلی

 

در این مقاله قصد داریم  به بررسی بهترین مواد کراتینه مو برزیلی بپردازیم چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ قیمت و علت های تفاوت های قیمت این مارک های کراتینه مو برزیلی را با هم بررسی نماییم.

بهترین مواد کراتینه مو برزیلی
bio maxi keratin

 

معرفی مواد کراتینه بیو مکسی

یکی از برندهای معروف کراتینه برزیلی کراتینه بیومکسی میباشد که از شکل دارای استوانه ایی ۱۰۰۰میل میباشد که سفید رنگ است همراه با ۴ خط به رنگهای قرمز و زرد و مشکی ونارنجی و همین طور که در شکل مشاهده مینماید پایین این استوانه بنفش کم رنگ میباشد.

دو شاخصه مهم هر مواد کراتین باید داشته باشد اولین شاخصه مقدار صافی میباشد که برای مشتری بسیار مهم است پس از استفاده چند درصد از موهای آسیب دیده اش صاف و یکنواحت میشود که در مواد کراتینه بیو مکس این شاخصه تقریبا ۸۵٪ است که رضایت عالی مشتری را درپی خواهد داشت.دومین شاخصه مقدار احیا میباشد به این صورت که بازیابی موهای خشن چند درصد است که این شاخصه در این برند حدودا ۴۵٪ است که قطعا رضایت مشتری را زیاد جلب نمی نماید.

نکته مهم در این مواد کراتینه نبود قرطینه میباشد که مشتری پس از استفاده راحت موهای خود را با شامپوکراتینه مخصوص میشورد و نیاز به قرطینه ندارد.

موهیر

معرفی مواد کراتینه موهیر

مواد کراتینه موهیر دومین برند برزیلی است که در این مقاله به آن میپردازیم.این برند به شکل استوانه ۱۰۰۰میل و زرد رنگ میباشد و همین طور که شکلش پیداست دارای سر مشکی پمپی است قدرت احیا این۷۰٪ میباشد که قابل قبول میباشد و قدرت صافی این برند حدود ۶۰٪است و ماندگاری پس از مصرف ۸ الی ۱۲ ماه میباشد و از ویژگی های دیگر این محصول میتوان به از بین برنده سوختگی و آسیب مو در اثر دکلر کردن اشاره کرد.

معرفی مواد کراتینه ریچی اصل(richee professional)

یکی از برندهای معروف مواد کراتینه برزیلی پک کامل کراتین ریچی میباشد که همین طور از شکل پیداست دارای رنگ نارنجی میباشد .از ویزگی های این برند ماندگاری مواد  کراتینه میباشد که بالای ۸ماه میباشد و همچنین به نداشتن گاز فرمالین میتوان اشاره کرد که این گاز بسیار خطرناک میباشد .از شاخصه های مواد کراتینه ریچی میتوان به گیاهی بودن ان و داشتن روغن آرگان اشاره نمود که باعث احیای مو های آسیب دیده میشود درضمن یکی از خصوصیات متمایز این برندعالی براق کردن مو پس از استفاده میباشد.

شاخصه مهم در تعین قیمت مواد کراتینه مو میزان حجم مواد هم است که البته معمولا بهترین مواد کراتینه مو برزیلی۱۰۰۰میل ساخته میشوند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع مواد کراتینه مو و عرضه بدون واسطه آن در کشور

صنف مورد نظر قیمت انواع مواد کراتینه مو را تعیین می کند. دلایلی متعددی در تعیین قیمت مواد کراتینه مو تاثیر گذار می باشند و هر یک از این دلایل می توانند قیمت موا