آراد کراتین
خانه / آموزش کراتینه مو / وسایل مورد نیاز کراتین مو

وسایل مورد نیاز کراتین مو

کراتین چیست و چه تاثیری در سلامت مو دارد؟

 کراتین یک پروتئین بسیار قوی می باشد که در پوست و  مو و  ناخن و دندان وجود دارد، روزانه میلیون ها سلول کراتین به دلایل مختلف مانند  فشارهای عصبی و   محیطی و رژیم های لازم در بدن ما از بین می روند. کراتین در صنعت به صورت مایع درآمده و جایگزین کراتین طبیعی می شود که حالت ارتجاعی، استحکام و سلامت را به مو باز می گرداند. کراتین داخل مو بستگی به شرایط جغرافیایی و  رنگ مو و پوست دارد. کراتین یک نوع فیبر پروتئینی می باشد که با افزایش سن،انجام کار رنگ و فر و مش مداوم این ماده حیاتی، دچار آسیب شده و از بین می رود،کراتین یک پروتئین سخت و قابل انعطاف می باشد.حال با محصولاتی که در طی سال ها تولید شده اند موادی به نام کراتین به وجود آمده که میتواند دوباره کراتین از دست رفته مو را به مو بازگرداند که این محصولات تحت عنوان خدمات کراتین درمانی مو در مراکز زیبایی انجام میشود.

تاثیر کراتین مو

برای کراتین کردن موها به چه وسیله ای نیاز داریم؟

برای کراتین کرن مو ها اول به یک مواد مورد اطمینان و با کیفیت نیاز داریم اغلب محصولات تولید شده کراتین توسط کشور برزیل از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند چراکه اغلب مواد کراتین را از گیاهی استوایی که در برزیل وجود دارد استخراج میکنند و کشور برزیل یکی از اصلی ترین تولید کنندگان محصولات کراتین مو میباشد بنابراین ابتدا اید یک محصول و مواد با کیفیت برای انجام خدمات کراتین انتخاب کنید.بعد از انتخاب درسته مواد کراتین باید برای انجام خدمات کراتین مو پیش کسی که آموزش های لازم را دیده است بروید تا از تمام جزییات کار کراتین مو مطلع باشد و مشکل موهای شما رابتواند به درستی تشخیص دهد تا باتوجه به آن اطلاعات که از جنس مو و هدف از کراتین موهای شما بدست می آورد خدمات خوبی را برای شما انجام دهد.

وسایل مورد نیاز کراتین مو

در مرحله بعد نیاز به ظرف پلاستیکی شانه مخصوص کراتین و اتو مو مخصوص کراتین دارید در این بین داشتن اتو مخوصوص کراتین از همه مهم تر است چراکه مواد کراتین توسط  اتوکشی مو جذب مو میشود به همین علت اتو مو باید صفحه سرامیکی و درجه حرارت مناسب برای کراتینه را داشته باشد.

پس از انجام خدمات کراتین نیز لازم است شما شامپو مخصوص برای مراقبت از مو های خود داشته باشید که بواند مواد کراتین را روی مو به خوبی حفظ کند.

تجهیزات مورد نیاز کراتین مو

کراتین مو جه تاثیری روی مو میگذارد؟

زمانی که موهای ما آسیب دیده ،خشک و شکننده می شود، کراتین باعث محافظت لطافت بدنه مو می شود، و یک لایه روی مولکول های مو می دهد و مایع کورتکس داخل مو بعد از عمل کراتین تغییر نکرده و ساختار مو را از داخل عوض می کند و بعد روی مولکول های مو از بیرون بسته می شود.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نانو کراتین پرایم

نمایندگی انحصاری کراتین پرایم درمال در ایران

یکی از محصولات زیبایی و درمانی مو که واقعا تاثیر زیادی در رفع خشکی مو …