آراد کراتین
خانه / کراتینه مو / کراتینه مو در منزل و انواع مختلف آن

کراتینه مو در منزل و انواع مختلف آن

کراتینه کردن مو روشی به منظور صاف کردن موها می باشد که به دو روش کراتینه کردن با استفاده از مواد طبیعی و مواد شیمیایی قابل انجام است. کراتینه کردن مو با مواد طبیعی به طبع خطرات صاف کردن موها با مواد شیمیایی را نخواهد داشت. به همین منظور اگر قصد انجام کراتینه مو در منزل خود را دارید و می خواهید از خطرات صاف کردن موهایتان در امان بماند از مواد طبیعی برای این منظور استفاده نمایید.

کراتینه مو در منزل و انواع مختلف آن

انواع مختلف کراتینه مو کدام اند؟

انواع مختلف کراتینه مو کدام اند؟کراتینه کردن موها به دو روش امکان پذیر است:

  • کراتینه به روش ملایم و غیر دائمی
  • کراتینه کردن به روش شیمیایی دائمی و نیمه دائمی

در صاف کردن موها به روش ملایم استفاده از سشوار یا اتوی مو معمول ترین روش است، زیرا حرارت فقط سبب شکسته شدن پیوندهای هیدروژنی را می شود و موها به شکل موقتی صاف می شوند و پس از تماس مجدد با آب مو به حالت اولیه بر می گردد.

اما در روش کراتینه دائمی که با مواد شیمیایی انجام می شود صاف کننده های شیمیایی به شکل غیر قابل بازگشت، پیوندهای قوی دی سولفیدی مو را می شکنند و موها تا مدت زمان زیادی صاف باقی می مانند. کراتینه مو با ژلاتین یک روش طبیعی است که می تواند علاوه بر صاف کردن موهای شما به حفظ آن نیز کمک کند و سلامت شما را از خطرات کراتینه مواد شیمیایی در امان نگه دارد.

راهنمای استفاده از کراتینه مو در منزل

راهنمای استفاده از کراتینه مو در منزلاگر می خواهید موهای خود را در منزل کراتینه کنید و به دنبال راهنمای استفاده از کراتینه مو در منزل هستید این مطلب را از دست ندهید. از طریق آموزش کراتینه مو زنانه شما به راحتی می توانید موهایتان را کراتینه کرده و از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

آموزش کراتینه کردن موها: در مرحله اول موها را از جلو و وسط سر به چند قسمت تقسیم کرده، سپس از سمت راست و پایین کار را شروع کرده البته با فاصله ی ۱/۵ سانتی از پوست سر یک لایه از موها را برداشته و کمی مواد زده و به سمت پایین بکشید. مواد کراتین را با دست یا قلم مو روی موها پخش کرده و دقت کنید که مواد کاملا بر روی ی موها پخش شوند و کاملا با هر لایه از موها تماس برقرار کنند. سپس با استفاده از یک شانه میتوانید موهایتان را صاف کنید. توصیه می شود به زاویه ی قرار گرفتن شانه دقیت کنید. پس از این مرحله می توانید موهایتان را در یک کلاه نایلونی قرار داده تا مواد مرطوبیت خود را حفظ کند و راحتتر به فولیکول ها وارد بشوند و بعد ازآن موها را با سشوار خشک کنید و با اتوی مو با درجه ی ۴۵۰ صاف کنید.

حراجی کراتینه مو در کشور

حراجی کراتینه مو در کشورحراجی کراتینه مو در کشور توسط فروشگاه های عرضه مواد آرایشی بهداشتی و آرایشگاه ها طبق فاکتورهایی که صاحبان این مشاغل در آن لحاظ می کنند انجام می شود. قيمت كراتينه كردن مو در سالن ها و شهر های مختلف متفاوت می باشد.

در اصل قیمت کراتینه مو به جنس موها، میزان بلندی موها و شهرت سالن آرایش، کیفیت مواد به کار رفته در کراتین بستگی دارد. شما می توانید مواد کراتین را به انتخاب و سیلقه خودتان تهیه کنید. قیمت کراتینه برزیلی در بازار براساس برندهای مختلف تولید شده کاملا متفاوت می باشد.

فواید استفاده از کراتینه مو

فواید استفاده از کراتینه مو کراتینه کردن موها از جمله روش های صاف کردن و لخت کردن مو می باشد که عده زیادی از این رویه استفاده می کنند و یا غالبا به دنیال انجام آن هستند. این عمل با استفاده از نوعی پروتئین بنام کراتین انجام می شود که فوایدی را هم به همراه دارد. از جمله فواید  کراتینه مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این روش سبب صاف کردن مو می شود.
  • استفاده از کراتینه موها را در زمان کم بسیار نرم و صاف می کند.
  • پروتئین کراتینه موها را براق می کند و موهای براق باعث به وجود آمدن ظاهر زیبایی در افراد شده و اعتماد به نفس را نیز بالا می برد. با این روش دیگر نیازی به کار طاقت فرسای صاف کردن هر روزه موها نیست.
  • کراتینه کردن برای همه نوع مویی با هر جنسی امکان پذیر است.
  • کراتینه کردن مو هم برای آقایان و هم خانم ها امکان پذیر است.
  • با کراتینه کردن موها دیگر نیازی به استفاده از محصولاتی چون موس و اسپری مو نیست. این روش کراتین از بین رفته موها را تامین کرده و نتایج خوبی می دهد.
  • کراتینه کردن از اثرات مخرب آلودگی و خورشید روی موها جلوگیری کرده و موهای آسیب دیده را نیز ترمیم می کند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کراتین مو Bio gold

کراتین Bio gold

کراتین Bio gold اگر از موهای فر و مجعد خود خسته شده اید و به …

دیدگاهتان را بنویسید